У Молочанську відзначили День Конституції України

Токмакский район

28 червня уся Україна відзначала свято Дня Конституції. З цієї нагоди на головній площі м. Молочанськ, біля Будинку культури, відбувся святковий концерт.

Привітав молочанців заступник міського голови Денис Ковальов, який від імені міського голови Володимира Вольвача побажав усім, «щоб основний закон нашої країни завжди був на сторожі наших прав та законних інтересів».

Зі словами вітання звернулася до присутніх заступник голови райдержадміністрації, депутат Токмацької районної ради від Партії регіонів Єлизавета Савон:

- В різних країнах світу по-різному вшановують свій закон. Наш основний закон по якому ми живемо – це Конституція. Бажаю, щоб усі статті Конституції виконувались, а ми жили у процвітаючій, багатій, незалежній державі.

Голова Токмацької районної громадської молодіжної організації «Молоді регіони», депутат Токмацької районної ради від Партії регіонів Анастасія Антипенко перш за все передала вітання від народного депутата України Артема Пшонки з побажаннями плідної праці на нивах нашої держави, здоров’я, успіхів, миру та злагоди в родинах.

У цей день в Молочанську святкували і День молоді, тому на адресу винуватців свята теж звучали теплі слова з побажаннями натхнення, самореалізації та оптимізму.

З нагоди визначних свят Єлизавета Савон та Анастасія Антипенко від імені голови Токмацької райдержадміністрації Олександра Ярошенка, народного депутата України Артема Пшонки відзначили творчу молодь району. Грамоти та цінні подарунки вони вручили представникам районної молодіжної ради Ганні Ремчук й Олександру Компанійцю, художньому керівнику Кіровського будинку культури Світлані Годун.Опісля урочистої частини на молочанців й гостей міста чекав музичний подарунок від хореографічних колективів «Едем» та «Барвінок» Молочанської школи мистецтв, юних талантів міста і району.

Під час концерту кожен бажаючий міг більше дізнатися про конституційні засади України, ознайомившись із книжковою виставкою «Українська держава та її національна символіка».

Создан 03 июл 2013