Токмацькі гирьовики стали призерами престижних змагань

г.Токмак

У Керчі відбувся чемпіонат Європи з гирьового спорту серед ветеранів (від 40 до 80 років). Більше сотні спортсменів з 14 країн світу взяли участь у цьому змаганні, а найсильнішою стала збірна України.

Паралельно пройшли ще два ветеранські турніри: VІІ Всеукраїнські ігри з гирьового спорту серед ветеранів імені М.М. Баки під егідою Президента України та черговий Чемпіонат України серед ветеранів. Ці змагання проводилися у восьми вікових групах в семи вагових категоріях та зібрали понад 100 учасників.

У цих турнірах взяли участь токмацькі спортсмени. Петро Присяжнюк привіз додому дві бронзові медалі, посівши третє місце у ваговій категорії до 90 кг, а Андрій Залозний у ваговій категорії понад 90 кг, але вже в іншій віковій групі, виборов срібні нагороди.

Ветеранська збірна Запорізької області, до складу якої увійшли спортсмени з Запоріжжя, Токмака та Мелітопольського району, і яку очолював токмачанин Валерій Шаповал, посіла 5 місце серед 16 команд.

Паралельно з цими трьома ветеранськими змаганнями відбувся чемпіонат світу з гирьового спорту серед юнаків і дівчат до 18 років. 45 кращих юних спортсменів України, Казахстану та Татарстану (Російська Федерація) були делеговані на ці змагання. Студент Токмацького механічного технікуму ЗНТУ Михайло Давиденко посів третє місце. Відтак, вихованець Валентина Мосіяша вдруге поспіль став призером світової першості. Крім того, у підсумку найсильнішою збірною і тут стала українська.

Создан 02 июл 2013