У Михайлівському районі газифіковано село Зразкове

Михайловский район

На території Плодородненської сільської ради 26 червня було по-справжньому святковою та довгоочікуваною датою. Саме цього дня у селі Зразкове з’явився голубий вогник в оселях селян — відбувся пуск побутового газу.

З цієї нагоди тут відбулися урочисті заходи, у яких взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Передерій, голова районної ради Микола Фатєєв, голова Плодородненської сільської ради Юрій Олійник, помічник народного депутата України Артема Пшонки Людмила Любим, виконуючий обов’язки начальника Токмацького УГГ В.П. Новаківський.

У місцевому клубі відкрив урочистості сільський голова Юрій Олійник. Він подякував жителям за спільну злагоджену працю та побажав, аби тепло ніколи не залишало оселі сельчан, висловив слова вдячності керівникам району, працівникам Токмацького УГГ, народному депутату України Артему Пшонці, його помічнику Людмилі Любим — за сприяння та постійну підтримку.

Керівники району подякували жителям села за згуртованість та сумління, що допомогло в короткий термін досягти бажаного результату.

Від імені народного депутата України Артема Пшонки до жителів звернулася Людмила Любим, яка привітала їх із такою вагомою подією у житті громади та подякувала всім за довіру й терпіння. Вона зазначила, що сьогодні сельчани не просто покращили собі умови життя, а зробили інвестиції в майбутнє.

Виступив також голова кооперативу В.І. Ганзін, який зазначив: «Ми виконали головне завдання — пустили газ по селу», й запропонував 26 червня оголосити Днем села. Цю пропозицію сельчани підтримали й зустріли аплодисментами.

«Газ у селі — це наша спільна велика перемога, — говорять жителі Зразкового. — Ми, як ніхто, вболівали, щоб наше село було газифікованим, а, отже, й сучасним».

Працівники сільського БК та учасники художньої самодіяльності села й місцевої школи привітали жителів та гостей Зразкового святковим концертом.

Після концерту, за районною традицією, всі разом підпалювали газовий факел.

Проведення газу для села стало справжньою перемогою. Люди радіють комфорту та побутовим зручностям, котрі приносить блакитне паливо. І хоча оплата за газ коливається щодня не на користь споживачів, багатьох селян не лякає його подорожчання — аби тільки він був...

Создан 02 июл 2013