Для найменших мешканців села Таврія організували святкове дійство

Веселовский район

Не встигли ми вдосталь порадіти весні, як уже в розпалі літо. А це найсприятливіший період для зміцнення здоров’я, загартування та всебічного розвитку дітей.

Від того, наскільки змістовно та правильно буде організоване дитяче буття у цей період, залежить успішність та ефективність відпочинку маленьких вихованців. Саме тому працівники ДС «Орлятко» зробили своїм вихованцям подарунок – підготували розважальну програму, учасниками дійства були всі діти села Таврія.

Головними героями свята були ведучі – вихователі ДС «Орлятко» Кобилянська О.С. та Сисоєва Л.В. З музичним оформленням допомогла директор Таврійського будинку культури Демиденко В.В.

Протягом всього дійства діти мали змогу показати свої таланти у піснях, танцях, іграх, конкурсах. Привітати дітей із цим святом прийшов голова сільської ради Лисоконь Ю.В, який побажав дітям здоров’я, щасливого дитинства, успіхів у навчанні і головне, – щоб на їх обличчях не згасали чарівні усмішки.

Наприкінці свята діти отримали солодощі, які їм подарувала приватний підприємець Сидоренко С.В. До неї приєднався також і директор ДПДГ «Соцземлеробство» Засипкін Є.В, який теж прийшов до малечі з подарунками.

Вихованці та колектив ДС «Орлятко» висловлюють подяку всім, хто брав участь у організації та проведенні цього свята.

Создан 27 июн 2013