Мешканці Михайлівки вийшли на суботник

пгт.Михайловка

На перетині вулиць Шевченка і Дзержинського в Михайлівці є невеликий «лісок» – заросла деревами місцина. Поступово несвідомі громадяни почали перетворювати її на чергове стихійне звалище, вивозячи сюди всілякий непотріб.

Молоде подружжя Мартиненків, Лариса й Вадим, такого собі не дозволяють, навпаки їх бізнес – вирощування розсади квітів, яка прикрашає домівки й двори сотень мешканців району, приносить радість і красу в наше життя. Саме вони й стали ініціаторами доброї справи: ліквідувати звалище в ліску.

На сход громадян, скликаний із цього приводу, запросили представників селищної ради і КП «Михайлівський комунгосп». Домовилися, що люди вийдуть на «суботник», а комунальники забезпечать транспорт. Так і сталося. Правда, бажаючих попрацювати безкоштовно на благо громади виявилося небагато, але зробили вони чимало: екскаваторник Віталій Касенко завантажив, а водій ГАЗ-53 Віктор Румянцев вивіз сім автомашин всілякого непотребу.

Крім того, Вадим Мартиненко власним мікроавтобусом вивозив зібране у мішки сміття.

Усі ці люди зробили свій внесок у краще життя усіх мешканців Михайлівки. Завдяки їм в одному з куточків селища стало чистіше.

Создан 21 мая 2013