У Роздольській ЗОШ відбулось свято "Обдарованність-2013"

Михайловский район

У Роздольській ЗОШ відбулося свято «Обдарованість-2013», на яке з великою зацікавленістю та нетерпінням чекали всі учні та вчителі.

Готувалися до нього заздалегідь – написали сценарій, запросили гостей, визначили номінації. Претендентами на перемогу в номінаціях стали учні-переможці районних олімпіад, конкурсів, спортивних змагань. Серед кандидатур на нагородження – найдостойніші.

А далі відбулося таємне голосування, в якому брали участь представники учнівського самоврядування та педагогічний колектив.

Визначилися і з призами для номінантів. А допомогли роздольцям у цьому спонсори. Фермерське господарство «Таврія-Скіф» виділило кошти для вручення грошових премій переможцям, за кошти фермерського господарства «Максим» були замовлені та придбані нагрудні знаки для всіх номінантів. Не залишився осторонь і колектив працівників школи, який зібрав кошти для премій.

І ось,нарешті, – свято. Директор школи оголосила про відкриття конкурсу «Обдарованість-2013» – свята інтелекту, гордості й таланту. З щирими вітаннями й найкращими побажаннями до всіх, хто завітав до школи аби підтримати юні таланти, звернувся заступник директора з навчально-виховної роботи Л.О. Данилюк.

Розпочався захід з перегляду фотоальбому про життя Роздольської школи у 2012-2013 навчальному році. А далі ведучі свята В. Паламарчук і Т. Данилюк, привітавши гостей, оголосили про вручення нагороди в першій номінації «Клас року». Її отримали наймолодші, першокласники.

Потім ведучі запросили претендентів на перемогу в номінації «Ерудит року» – А. Мельнічук, Р. Корчебного, К. Полякову, М. Стецюк, Д. Калімана, Л. Корчебну, П. Глотову. А переможцем став учень 9 класу Максим Дворнік.

Школярі Роздольської ЗОШ живуть цікавим, насиченим життям. Їм підвладні не тільки вершини науки. Тож претендентами для нагородження в номінації «Талант року» стали переможці районного конкурсу «Знай і люби свій рідний край», учасники фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Таланти твої, Запорізький краю!», які були відзначені на районному й зональному етапах та запрошені на обласний фестиваль-конкурс «Запорізький коловрат» (А. Ратушняк, О. Віннічук, А. Мельнічук, М. Мельнічук, Д. Іванов, Т. Данилюк, А. Запорожець, О. Бородай, Д. Чиж, А. Крахмаль). Нагороду отримала учениця 11 класу Катерина Вініченко.

За перемогу в номінації «Спортивна гордість школи» змагалися О. Корчак, Д. Крамаренко, М. Дворнік, М. Бойчун, О. Ярковий, В. Паламарчук, А. Крахмаль, Д. Чиж. Кращим було визнано учня 9 класу Максима Мельнічука.

Мати активну громадянську позицію, бути активним, впевненим у собі, а також вміти вселити впевненість в інших вдається не кожному. Це може тільки сильна, вольова людина, яка має знання і вміє поділитися ними з іншими. Претендентами на отримання звання «Активіст року» стали члени агітбригади «Мрії збуваються», переможці районного конкурсу з пропаганди здорового способу життя «Молодь обирає здоров’я», які на зональних змаганнях посіли ІІ місце – Д. Константінова, П. Глотова, А. Ратушняк, О. Божко, М. Мельнічук, О. Бородай. Перемога дісталась активній учасниці команди «За здоровий спосіб життя», призеру районного етапу конкурсу «Зорепад», учениці 9 класу Олександрі Віннічук.

На порозі дорослого життя стоять випускники. Через деякий час вони стануть студентами, а шкільне життя лише згадуватимуть. Претендентами на нагородження в номінації «Випускник року» було визначено М. Стецюк, Д. Чиж, А. Крахмаль, Т. Яркова, Є. Куразова, В. Каморченко, О. Пономарьов, Д. Новікова. Перемогу отримала Катерина Вініченко.

Для переможців, номінантів, учнів, вчителів та гостей свята лунали пісні у виконанні групи школярів 1-4 класів. Усім друзям, однокласникам подарувала пісню «Випускний» Катерина Вініченко. Присутні уважно спостерігали за виступом агітбригади «Мрії збуваються». Нікого не залишила байдужим фольклорна композиція «Ой, на Івана, та й на Купала». Увазі присутніх було запропоновано фільм-переможець районного конкурсу в номінації «Кращий відеоролик про село» – «Мій рідний край – земля моїх батьків». Під гучні оплески глядачів у фіналі свята прозвучала пісня «Ми – щасливі діти» у виконанні золотого голосу Роздольської школи К. Вініченко, яку вона виконала разом з переможцями номінацій.

Создан 21 мая 2013