У Якимівці відсвяткували День сім'ї

Акимовский район

17 травня у Якимівці проходила акція, присвячена Дню сім'ї та Дню Матері, організатором якої був Якимівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. У заході взяли участь спеціалісти служби у справах дітей та начальник відділу РАЦЗ Гнєдашева М.В.

Приємною несподіванкою була участь вихованців дитячого садка "Росинка", які прочитали віршики

про маму, а також участь волонтерів Якимівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, учнів Якимівської гімназії.

По закінченні заходу директор центру Дементьєва О.А. ще раз привітала всіх зі святом та побажала присутнім щасливого сімейного життя.

Завдяки встановленим на площі стендам небайдужі люди змогли висловити свою думку щодо того, якою на їхню думку повинна бути "щаслива родина" та "щаслива дитина". Захід відбувся завдяки допомозі Якимівської селищної ради та громадської організації "Молоді регіони" за підтримки народного депутата Артема Пшонки.

Создан 20 мая 2013