Якимівські гирьовики взяли участь у святкових змаганнях

Акимовский район

Заходи, присвячені Великій Перемозі, проходили у в усіх куточках, на всіх майданчиках Якимівки. Як завжди, яскраво і ефектно виглядали показові виступи вихованців школи таеквон-до тренера В.М. Вагеника.

Хлопці різного віку демонстрували свою майстерність, легкість, з якою вели поєдинки, розбивали черепицю і взагалі піднімали всім настрій. Тож працювали, як то кажуть, "на розігріві" у спортсменів-гирьовиків. І блискуче виконали завдання!

Свято Перемоги відзначали перемогами над суперниками у спорті і гирьовики: представники Якимівської ДЮСШ (тренер Д.С. Жеребецький) та команди новоданилівців (тренер В.М. Єфанов). Усі спортсмени були у доброму, святковому настрої, у чудовій фізичній формі, дехто з них вже пройшов службу у лавах Збройних сил України, дехто тільки готується, але по всьому видно, що патріотичне ставлення до традицій держави, народу, до його святинь для хлопців не порожній звук.

Окрім того, що тремтіли м'язи на руках і ногах (адже треба було штовхати гирі, втримати їх, та втриматися самим), тремтів і голос, коли під час відпочинку у короткій перерві спілкувалися… Майже всі знають, хто в сім'ї воював, хто прийшов додому, хто не повернувся… Знають і шанують імена своїх прадідів…

Нагороди – грамоти відділу освіти, молоді та спорту – у різних категоріях серед заявлених 10 учасників святкового турніру розподілилися таким чином: вагова категорія до 65 кг – І місце Бердюгін Антон, ІІ місце – Лукашенков Олександр. Вагова категорія до 75 кг – І місце Халілов Мурад, ІІ місце – Сейтмеметов Делявер. Вагова категорія до 80 кг – І місце Мамедов Руслан, ІІ місце – Гараєв Артур. У ваговій категорії 100+ виступав лише Могильчак Олег.

А взагалі перемогу здобула Дружба! Вона допомагає і в бою, і в мирному житті. І, звісно ж, хлопці стали сильнішими та впевненішими у собі, додали хорошого настрою організаторам змагань, своїм батькам і глядачам та вболівальникам турніру.

Создан 13 мая 2013