Традиційний турнір до Дня Перемоги!

пгт.Веселое

9 травня на літньому волейбольному майданчику пройшов традиційний відкритий районний турнір з волейболу серед чоловіків присвячений Дню Перемоги.

Змагання пройшли за підтримки народного депутата України Пшонки А.В., та громадської організації «Молоді Регіони».

У турнірі прийняло участь чотири команди: гості із смт.Якимівки, «Елеватор» (Веселе), с.Новоуспенівка та збірна Молоді району.

Змагання видалися досить цікавими та напруженими. В результаті ігор, які проходили за коловою системою місця розподілені наступним чином: на третьому місці – «Елеватор» (Веселе), друге місце посіла команда з смт Якимівки і чемпіоном турніру стала – збірна Молоді району. Склад команди переможців: Кікоть Роман, Данилюк Роман, Тризна Микола, Міщенко Сергій, Сенюков Олександр, Фомкін Артем, Козюра Михайло та Башук Денис.

Всі переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами від народного депутата.

Создан 13 мая 2013