РАЙОННИЙ ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ

Веселовский район

02 травня 2013 року державним підприємством «Ізвєстія», за підтримки народного депутата України Пшонки А.В. та громадської організації «Молоді регіони»  в с.Широке проведено районний турнір з міні-футболу серед чоловіків.

На відкритті турніру був присутній депутат Веселівської районної ради Мігуля І.І., який побажав спортсменам спортивних успіхів та нових перемог. У змаганнях прийняло участь 5 команд: ДЮФК «Веселе», с.Калинівка, «Старт» (Веселе), с.Таврія та господарі майданчику команда ДПДГ «Ізвєстія».

Всі ігри видались досить цікавими та непередбачуваними. В результаті зіграних ігор до трійки призерів увійшли команди: бронзову нагороду завоювала команда ДПДГ «Ізвєстія», срібло – с.Калинівка і переможцем турніру стала команда  - ДЮФК «Веселе».

Переможці та призери були нагороджені кубком та грамотами від народного депутата.

Создан 13 мая 2013