Студенти Михайлівського ВПУ гідно представили район та область на Всеукраїнських конкурсах

пгт.Михайловка

Цього року у Михайлівському ВПУ з радістю вітали Галину Гунду, ученицю групи 18ок, випускницю районної гімназії, з I місцем в обласному етапі XIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Талант цієї дівчини розкривається у сфері гуманітарних дисциплін. Старанна, врівноважена, розсудлива, Галя виявляє творче мислення та глибокі знання не тільки на уроках української мови та літератури, а й при вивченні світової літератури, історії, англійської мови.

Виборовши в нелегкій боротьбі перше місце в училищній олімпіаді з англійської мови, Галя в березні цього року відстоювала честь нашого навчального закладу на обласній олімпіаді з англійської мови, де з великим відривом від решти учасників, посіла І місце. І знову училище раділо перемозі цієї здібної учениці.

Рішенням педагогічної ради училища було подане клопотання про призначення Галині Гунді стипендії Запорізької обласної ради, яку вона зараз вже отримує.

* * *

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка був започаткований Президентом України В. Януковичем у 2010 - 2011 навчальному році. Його мета – виявлення творчих особистостей серед учнів, студентів, розвиток їхніх літературних здібностей.

З гордістю нагадуємо, що переможцем IV (Республіканського) етапу Першого конкурсу став учень ВПУ (тепер уже випускник, студент І курсу Одеського національного університету ім. І. Мечнікова) Олександр Тирон. У цьому році переможну естафету від Сашка прийняла третьокурсниця, учениця групи 16ок Катерина Бойко, випускниця Високівської школи.

Катерина має літературний хист і обдарування. Серйозна, з глибокими філософськими поглядами на життя. Вона – тонка шанувальниця українського слова, української історії, традицій і звичаїв. Катя закохана в українську класичну поезію (дівчина й сама пише вірші). Улюблена поетеса Катерини – Ліна Костенко. Як говорить сама Катя, ця поезія близька їй по духу.

Учасниця літературних вечорів, дискусій на літературні та історичні теми, Катерина Бойко успішно репрезентувала свій навчальний заклад і перемогла на ІІІ (обласному) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка.

Приємно, що саме Катерина захищала честь Запорізької області на IV етапі конкурсу. Днями дізналися, що на урочистій церемонії нагородження вона отримає диплом ІІ ступеню.

* * *

На базі Куйбишевського професійного аграрного ліцею з метою підвищення професійної майстерності проводився обласний конкурс «Кращий за професією» серед учнів, які навчаються за фахом «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування. Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва категорії «А», «В». Водій автотранспортних засобів категорії «С».

Серед 13 конкурсантів був і михайлівчанин Іван Скачков, випускник Старобогданівської школи. За результатами двох турів конкурсу Іван з великим відривом обійшов суперників і посів І місце, за що був нагороджений грамотою і цінним подарунком. Тепер Іван захищатиме честь аграріїв Запорізької області на Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності, який відбудеться в місті Дунаївці Хмельницької області 14 травня.

Вітаємо Івана Скачкова з перемогою і бажаємо йому успіхів у подальших змаганнях!

* * *

У повній мірі розкрилася й обдарованість Аліни Щербак, також учениці групи 18ок і випускниці районної гімназії.

Аліна – неординарна особистість, від природи наділена талантом і багата на творчі ідеї. Свої здібності дівчина реалізувала у щорічному конкурсі «Об’єднаймося, брати мої». Її літературна робота «І переллються сльози в золото» вирізняється оригінальністю, глибиною думки, чіткою жанровою формою.

Рішенням компетентного журі ця робота була визнана найкращою в області. Аліна посіла І місце, довівши своїм прикладом, що наполеглива праця допоможе підкорити будь-які висоти в навчанні.

Создан 29 апр 2013