Якимівці стали учасниками акції "Серце до серця"

Акимовский район

Вже восьмий рік поспіль на території нашої країни проводиться Всеукраїнська благодійна акція "Серце до серця".

Цього року вона проходить під гаслом "Почуй світ!", її метою є збирання коштів на придбання медичного обладнання для лікарень України та закупівлю слухових апаратів для дітей з вадами слуху.

За ініціативою працівників Якимівського районного центру соціальних служб сім'ї, дітей та молоді на цьому тижні відбулася акція і в Якимівці.

Протягом тижня волонтери центру збирали гроші серед мешканців селища і кожному, хто кидав їх до спеціальної скриньки, дарували наклейки-сердечка.

Організатори благодійної акції в районі дякують за небайдужість усім, хто відгукнувся.

Создан 29 апр 2013