Молодь Токмацького району впорядкувала дитячі майданчики

Токмакский район

20 квітня у Токмацькому районі відбувся Всеукраїнський суботник «За чисте навколишнє середовище!». Не залишилася осторонь цієї події й молодь району, яка активно долучилася до роботи.

В рамках суботника було прибрано територію дитячих майданчиків дошкільних навчальних закладів «Калинонька» (с. Кірове), «Струмочок» (с. Новопрокопівка) та «Іскорка» (с. Червона Гірка).

Завдяки фінансовій підтримці благодійного фонду «Роби добро» було придбано фарбу. Це дозволило подарувати майданчикам нове життя. Молоді регіонали та усі небайдужі пофарбували гойдалки, гірки, лавочки, спортивний інвентар та ворота дитсадків.

Токмацька районна молодіжна громадська організація «Молоді регіони» висловлює подяку народному депутату України Артему Пшонці за надану допомогу у проведенні суботника та постійну підтримку.

Создан 25 апр 2013