Кубок Губернатора: Новенці вибороли перемогу у запорожців

Токмакский район

Минулої суботи, 21 квітня, на стадіоні у с. Нове відбулась гра 1/8 фіналу Кубку Губернатора. Того сонячного дня зустрілися Новенська ФК «Динамо» й Запорізька команда Заводського району.

Вже у першому таймі новенці показали свій сталевий характер й футболісти Дмитро Басараб та Денис Ковальовський забили 2 голи у ворота суперника. Та невдовзі зустрічний гол полетів й у ворота господарів території.

Остаточну перемогу ФК «Динамо» здобув у другому таймі матчу. Втретє з подачі Ігоря Ковальовського м’яч опинився у воротах запорізької команди.

Розгромивши суперника, з рахунком 3:1 представники Токмацького району вийшли у 1/4 фіналу Кубку Губернатора. І вже у ці вихідні новенці зустрінуться з футбольною командою з Куйбишева.

Ну, а компанію Токмацьким спортсменам складуть футболісти Веселівського, Гуляйпільського, Розівського, Вільнянського, Куйбишевського районів, міста Енергодар та Комунарського району міста Запоріжжя.

Создан 24 апр 2013