Суботник «За чисте навколишнє середовище!» у Якимівському районі

Акимовский район

20 квітня в 2013 році відзначається Всеукраїнський день довкілля. Дата свята щороку призначається на третю суботу квітня. В рамках Всеукраїнського загальнопартійного суботника з благоустрою території у Якимівському районі активно проводилась робота.

Якимівська районна молодіжна громадська  організація «Молоді регіони» разом з МПО також були залученні до прибирання рідного селища.

Так «Молодими регіоналами» в кількості 20 членів було прибрано ділянку вул. Леніна в центрі селища від сміття та підготовлено бордюр під білення. Також постійно ведеться робота по приведені до ладу скверу молодих кленів біля пам’ятника загиблим робітникам Полтавського паровозоремонтного заводу, так члени організації здійснили прибирання від сміття ділянки  скверу та здійснили полив молодих членів.

Создан 24 апр 2013