На Михайлівщині відзначили День довкілля загальнорайонним суботником

пгт.Михайловка

З приходом весни вулиці, парки, сквери й дороги Михайлівського району почали «милувати око» не лише яскравою зеленню та першими квітами, але й сміттям, яке накопичилося за зиму. Отож, у суботу, 20 квітня, в рамках Дня довкілля на територіях всіх сільських, селищних рад району проведені суботники.

Участь у них також взяли шкільні навчальні заклади, ДОЗ «Михайлівське ВПУ» – учні, вчителі та персонал. Приміром, у Михайлівській ЗОШ І - ІІІ ст. №3 навколо спортивного майданчика висадили каштани.

Цей день – гарний привід зібратися разом, аби забезпечити чистіше, зеленіше та яскравіше оточення для себе й майбутніх поколінь, просто зробити довкілля кращим. Зокрема, й це взяла за мету місцева влада, закликаючи до активної участі в суботнику. Тож спільними зусиллями органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій та громадськості проводилися роботи для поліпшення стану навколишнього середовища.

У розмові з кореспондентом «Михайлівських новин» Михайлівський селищний голова Олександр Ракша повідомив, що завдяки спільним зусиллям та старанням територіальної громади вдалося навести лад на територіях усіх установ. Зокрема, під керівництвом і за особистої участі голови районної ради Миколи Фатєєва провели поточний ремонт на площі Перемоги, поблизу меморіалу загиблим воїнам. Голова райдержадміністрації Сергій Передерій разом з держслужбовцями взяв участь у благоустрої площі Перемоги. Крім того, силами працівників районної ради, райдержадміністрації, спортсменів селища і ДЮСШ був наведений лад на території центрального стадіону.

Працівники РЕМу пофарбували дитяче містечко, розташоване в парку ім. Чудновського. У тому ж парку наводив лад і особовий склад Михайлівського райвідділу міліції. Всі гуртом міліціонери випилювали зайве гілляччя, вигортали й виносили сміття.

Силами комунального підприємства та населення наводився лад на кладовищах. Працівники комунгоспу очистили прилеглу територію навколо сміттєзвалища по вул. Зеленій. Зазначу, що задля того аби зробити це, їм довелося докласти неабияких зусиль.

Працівники Михайлівської дитячої музичної школи, музею та бібліотеки взяли участь у прибиранні сміття на узбіччях перехрестя вулиць Островського та Грязнова, а Державна виконавча служба – на перехресті вулиць Леніна й Грязнова.

«Дякую всім небайдужим, тим, хто вийшов прибирати і прикрашати наш край. Зробимо все, аби види Михайлівки тішили око й веселили душу, аби й наші нащадки могли насолоджуватися красою та унікальністю рідного краю», – сказав Олександр Ракша по завершенні суботника й побажав усім наснаги та гарного настрою. Крім того, він підкреслив, що ми й надалі продовжуватимемо цю багаторічну традицію, яку завжди охоче підтримують багато михайлівців, адже подібні заходи сприяють покращенню благоустрою рідного селища та району.

Создан 24 апр 2013