Веселівські спортсмени стали переможцями міжобласного турніру з вільної боротьби

пгт.Веселое

12 квітня в м. Нова Каховка відбувся міжобласний турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат. У ньому взяли участь 180 спортсменів із Херсона, Скадовська, Донецька, Білої Церкви, Чернігова, Сум, Полтави та інших міст.

Учасниками цих престижних змагань були також юні вихованці Веселівської ДЮСШ. На цей раз здобуток борців вільного стилю має такий вигляд: чемпіонами у своїх вагових категоріях стали Волков Олег (ЗОШ №1) і Лисак Євген (Чкаловська ЗОШ). На третьому місці Тополь Катерина (різнопрофільна гімназія) та Бурцев Владислав (різнопрофільна гімназія).

Готував команду до змагань тренер-викладач з боротьби вільної Євстігнєєв М.І.

Зараз веселівська команда готується до участі в міжнародному турнірі, який відбудеться 27-28 квітня 2013 року в м. Бериславі Херсонської області. Турнір присвячений пам’яті Видригана Миколи Захаровича, Героя Радянського Союзу.

Создан 24 апр 2013