Якимівський район обрав найкращих юних читачів

Акимовский район

На минулому тижні літературна вітальня Якимівської районної бібліотеки приймала дорогих гостей. Тут зібралися юні любителі книги - учасники ІІ (районного) туру обласного читацького марафону "Книжковий всесвіт дитинства - 2013".

На Конкурсі його учасники представляли прочитані ними літературні твори, висловлювали свої думки і позиції. Проводився конкурс серед учнів 6-7-х класів. Перший етап конкурсу проходив безпосередньо у шкільних та сільських бібліотеках. В районному конкурсі взяли участь 13 учнів із 11 шкіл району.

В літературній вітальні до уваги учасників була представлена книжкова виставка "Віддай своє серце читанню" та виставка журналів із фонду районної дитячої бібліотеки "Журнальне розмаїття". Діти з великим захопленням і цікавістю гортали сторінки енциклопедій, книг сучасних українських письменників про життя підлітків, романи для дівчат, дитячі "страшилки" та детективи, пригодницькі та історичні книги.

У вступному слові голова журі, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Нічебай Т.В. привітала переможців І туру та вручила Дипломи, а також побажала успіхів на наступному етапі.

І ось змагання розпочалось. Журі відразу ж приступило до вивчення щоденників читання, які учасники привезли із собою.

Потім настала черга вікторини-розминки, під час якої діти проявили свою ерудицію у знанні художніх творів, літературних героїв та авторів книг. В атмосфері доброзичливості юні книголюби розповіли членам журі про свої улюблені літературні твори, які прочитали та запам'ятали. Члени журі оцінювали виступи учасників за читацькою активністю, вмінням аналізувати і переосмислювати прочитане, використовуючи цитати із тексту, аналізувати поведінку і характери героїв, висловлювати своє ставлення до героїв, а також за ведення читацьких щоденників, рівень ерудиції та артистизм.

Серед шестикласників яскравим був виступ учня Якимівської ЗОШ №1 Морохіна Данила, який по праву завоював І місце. Данило розповів про свою улюблену книгу дитячого письменника В. Драгунського "Он живой и светится…". Разом із сестричкою вони інсценували уривок з твору.

Друге місце виборола учениця Якимівської ЗОШ №2 Хорошун Дар'я. Трете місце завоювала Гришко Рената – учениця Ленінської ЗОШ.

Семикласниця Боровик Карина – учениця Новоданилівської ЗОШ чітко і лаконічно представила свою улюблену книгу письменниці Алєки Вольських "Міла Рудік і руїни Караксу" про життя сучасних підлітків. Карина і стала переможницею серед учасників 7-х класів.

Друге місце виборола Розумная Анастасія (В.Тернівська ЗОШ), третє – Грушкіна Юлія (учениця Переможненської ЗОШ).

Переможці отримали Грамоти відділу культури і туризму Якимівської райдержадміністрації.

За перемогу у конкурсі школярі отримали гарні книги. Всім конкурсантам були подаровані заохочувальні призи. Переможці будуть відстоювати честь району на ІІІ-му (обласному) етапі конкурсу 25 квітня в м. Запоріжжі.

Бажаємо всім учасникам і надалі товаришувати з книгою, успіхів, досягнень і перемог! Хочеться подякувати всім вчителям та бібліотекарям, які брали участь у підготовці до Конкурсу. Також окремо щиро подякувати за спонсорську підтримку депутату райради Жукову Валерію Миколайовичу та приватному підприємцю Данилюку Володимиру Володимировичу.

Создан 24 апр 2013