«Молоді регіони» Якимівського району за чисте довкілля!

Акимовский район

«Чисте довкілля – здорова людина!»- під таким гаслом розпочала свою екологічну акцію Якимівська районна  молодіжна  громадська організація «Молоді регіони». Так, 6 та 14 квітня на території Якимівки та села Вовчанське Якимівського района пройшли заходи по прибиранню побутового сміття, посадки квітів та робота біля пам’ятника  часів Великої Вітчизняної війни. Також  біля будинку Якимівської районної молодіжної ради  представниками та членами молодіжної організації «Молоді регіони»  було зібрано сміття, перекопано земельну ділянку  та висаджено клумбу з весняних квітів, за якою молодь тепер буде доглядати. Координувала процес висадки квітів активістка молодіжної організації, спеціаліст районної організації «Партії регіонів» Єлізаренко  Наталя.

14 квітня екологічна акція продовжилась на території села Вовчанське Якимівського району, де первинний осередок молодіжного організації «Молоді регіони» с. Вовчанське разом з членами правління Якимівської районної молодіжної організації «Молоді регіони»прибрали територію біля пам’ятника Великої Вітчизняної війни від сміття, скла та бур’янів, також членами акції було прибрано місце колишнього дитячого майданчика , який молодь хоче взяти під свою опіку, зробивши його місцем збору активної молоді та місцем відпочинку матері та дитини. Координували діяльність суботника депутат Якимівської районної ради, голова Якимівської районної молодіжної громадської організації «Молоді регіони» Тимків Олексій, та активістка молодіжної організації, керівник Вовчанської первинної організації «Партії регіонів» Покрасенко Ірина.

Обидві екологічні акції відбулись за  підтримки  народного депутата України А.В. Пшонки. Відтак, від народного депутата представники Вовчанської організації отримали фарбу для облаштування спортивного майданчика біля Вовчанської ЗОШ та  для проведення косметичного  ремонту в робочій кімнаті Вовчанського осередку «Молодих регіоналів».

Создан 20 апр 2013