Михайлівські освітяни обговорили шляхи реалізації соціальних ініціатив Президента

У п’ятницю, 29 березня, в приміщенні Михайлівського НВК «ЗОШ І - ІІІ ст. - гімназія» відбулося засідання у форматі колегії відділу освіти. У ньому взяли участь керівники навчальних закладів району.

Однією з головних тем було обговорення нових соціальних ініціатив Президента України «Діти - майбутнє України». Заступник голови райдержадміністрації Олександр Денисенко разом з учасниками колегії обговорили шляхи та методи їх впровадження на території Михайлівського району. Соціальні ініціативи глави держави «Діти - майбутнє України» передбачають комплекс заходів, спрямованих на підвищення рівня життя малозабезпечених сімей та сімей, у яких виховуються діти з особливими потребами, а також забезпечення всебічного розвитку кожної дитини.

Нова соціальна політика держави передбачає три напрями, наголосив заступник голови РДА. По-перше, йдеться про підвищення якості життя сімей з дітьми. І тут стоїть завдання посилити підтримку малозабезпечених сімей, які виховують дітей. Другий напрям передбачає забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти, розвиток та оздоровлення обдарованих дітей, модернізацію дитячих спортивних майданчиків при кожному навчальному закладі, організацію відпочинку та оздоровлення дітей шкільного віку цього року належним чином та оздоровлення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Третій напрям ініціатив Президента спрямований на забезпечення дітей-інвалідів умовами для виховання у сім’ї, розширення мережі центрів матері та дитини, раннє виявлення і вчасну медико-соціальну реабілітацію для дітей із вродженими вадами або із затримкою розвитку.

Немає ніяких сумнівів, що належну підтримку мешканцям району у реалізації цих соціальних ініціатив надасть народний депутат Артем Пшонка, для якого створення належних умов для розвитку, освіти, відпочинку дітей є одним з пріоритетних напрямів діяльності.

Далі освітяни розглянули питання з управлінського забезпечення викладання історії в Бурчацькій СШ І - ІІІ ст. «Джерело» та пропозицій за підсумками державної атестації Роздольського ДНЗ «Берізка».

З цих та інших питань були прийняті відповідні рішення.

Создан 09 апр 2013