У Веселівському районі проводять конкурс з впорядкування пам'ятників ВОВ

Вже традиційно, із настанням сприятливих погодних умов, розпочинаються роботи із благоустрою територій. Веселівський район – не вийняток.

Одним із її напрямків є впорядкування пам’ятників, братських могил та поховань воїнів, що загинули в роки Великої Вітчизняної війни.

Щороку до цієї справи активно долучаються всі сільські ради, а підводячи підсумок робіт, визначають кращих.

Ось і в цьому році, відповідно до виданого головою районної ради розпорядження, створено комісію, яка розпочала свою роботу по огляду пам’яток.

Завітавши до Менчикур, зустрілися із головою сільської ради Ігорем Дзіневським, поспілкувалися, дізналися, про плани сільської ради по упорядкуванню, висловили своє бачення та побажання із цього питання.

Робота комісії продовжується. До кінця тижня заплановано завершити об’їзд пам’яток у всіх населених пунктах району.

Создан 09 апр 2013