Якимівських призовників провели на строкову службу

4 квітня, в Якимівському районному будинку культури відбулися урочисті проводи до лав Збройних сил України.

Наказ міністра оборони України про звільнення в запас військовослужбовців та черговий призов на строкову службу у квітні-травні 2013 року зачитав військовий комісар, підполковник Б.Д. Балан. Борис Дмитрович побажав новобранцям здоров'я, витримки і успіхів у бойовій підготовці.

Вітаючи молодих людей зі знаковою подією в їхньому житті, заступник голови райдержадміністрації С.В. Синицин передав привітання від голови районної державної адміністрації А.В. Блохи та народного депутата Артема Пшонки. Сергій Вікторович наголосив на важливості даного етапу в житті кожного чоловіка і, побажавши хлопцям мужності, відваги та служити вірою і правдою на благо Батьківщини, вручив їм пам'ятні подарунки.

З нагоди урочистостей районних призовників привітав голова селищної ради М.Є.Чишко, який відзначив, що районна громада чекатиме на повернення з армії змужнілих і загартованих чоловіків.

Свої вітання та напутні слова висловив майбутнім солдатам ветеран Великої Вітчизняної війни Г.Ю. Тихонов. Геннадій Юхимович наголосив, що строкова служба – це сувора школа життя, але тому, хто її пройшов, буде значно легше у житті.

З вітальними словами до призовників звернувся голова Якимівської районної організації воїнів-інтернаціоналістів В.В. Доросевич. Він побажав їм за період служби ще більше набратися сил, досвіду та повернутися додому справжніми чоловіками.

З хвилюванням в голосі виголошувала напутні слова начальник відділу культури і туризму Т.В. Нічебай. Вона бажала юнакам всього самого доброго, наставляла служити з честю та гідністю і обов'язково під мирним небом. Щоб служба була легкою, а час до повернення пролетів швидко.

Святкового настрою присутнім додали яскраві концертні номери артистів художньої самодіяльності районного будинку культури та вихованців Дитячої музичної школи.

Після урочистостей ми поцікавилися у хлопців, що для них армія, і чи варто, взагалі, служити сучасній молоді? Всі, як один, говорили, що армія – це школа мужності, яку необхідно пройти кожному юнаку.

Дмитро Дацев з села Велика Тернівка наголосив, що вони, як майбутні захисники Вітчизни, повинні з честю виконувати свій громадянський обов'язок, бути на варті спокою своїх рідних та близьких.

Максим Тімонін з Весняного погодився зі своїм товаришем і додав, що він патріотично налаштований на службу у Збройних силах України і радіє, що у нього є можливість стати солдатом.

На думку Миколи Криворучка з села Шелюги, рік служби пролетить майже непомітно, кожен день в армії хлопці будуть частенько згадувати. Юнак сподівається, що вони збагатяться новими знаннями і по життю будуть цінувати армійське братерство.

Создан 09 апр 2013