Юні таланти Михайлівського району візьмуть участь у гала-концерті фестивалю «Таланти твої, Запорізький краю!»

Щороку на сцені Михайлівського районного будинку культури відбуваються огляди художньої творчості школярів району. Не став винятком і цей рік. Саме тут проходив районний етап обласного фестивалю-огляду «Таланти твої, Запорізький краю!» у рамках Всеукраїнського відкритого фестивалю дитячої художньої творчості «Єдина родина» серед учнів закладів освіти району.

Приємно те, що у цьогорічному районному фестивалі взяли участь усі 13 загальноосвітніх навчальних закладів та вихованці комунального закладу «Дитячий центр». У кожного з них було достатньо часу для підготовки до цього заходу, бо про умови знали всі заздалегідь.

Не можна було не помітити хвилювань юних аматорів, їх прагнення у складній боротьбі здобути перемогу й отримати право брати участь в обласному відбірковому етапі, куди могли потрапити лише кращі з кращих виконавців.

Найцікавіші програми виступів надали вихованці Михайлівського НВК «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - гімназія» та Пришибської загальноосвітньої школи. Тут були представлені майже всі, передбачені Положенням фестивалю, номінації. Порадували присутніх виступи драматичних колективів цих навчальних закладів. Діти чудово грали на сцені ролі, які легкими назвати не можна. Так, пришибчани відтворили на районній сцені фрагмент кінофільму «У бій ідуть самі старики», а учні Михайлівського НВК «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - гімназія» зіграли сцени за мотивами книги С. Алексієвич «У війни не жіноче обличчя».

Чудовий і високомайстерний рівень показали читці-декламатори Аліна Сардак із Плодорненського НВК, Віктор Хомич із Михайлівського НВК. Бездоганно прозвучала літературна композиція «Ми родом із дитинства» у виконанні учнів Високівської ЗОШ.

Глядачі мали змогу помилуватись юними красунями з театру моди з Любимівської ЗОШ, які підготували чудові костюми з квітів і дуже вдало представили їх на суд глядачів.

Нову цікаву програму показали учні Мар’янівського НВК, Михайлівської ЗОШ І - ІІ ступенів, Старобогданівського НВК.

Гарне враження справив на членів журі учень Бурчацької СШ «Джерело» Артур Мелібаров, який зачарував чудовою грою на акордеоні.

Високим рівнем виконавської майстерності відзначилися інструментальний ансамбль і дует баяністів Пришибської загальноосвітньої школи, яких готував до фестивалю директор місцевої музичної школи В.В. Сердюк. Прекрасну гру на фортепіано показав учень Михайлівського НВК «ЗОШ І - ІІІ ст. - гімназія» Тарас Фощевський. До речі, перед цим він був переможцем обласного конкурсу «Таланти багатодітної родини».

Радували виступами і вихованці комунального закладу «Дитячий центр». Ляльковий театр, танцювальний гурток «Алексія», вокалісти показали високий рівень виконавської майстерності та сценічної культури. Вдало виступили ансамбль ложкарів Тимошівської ЗОШ І - ІІІ ст. (на фото) та учні Роздольської ЗОШ, які підготували фольклорну композицію «Ой, на Івана та й на Купала».

Всього на районному огляді представили 76 номерів, із яких 32 було відібрано для участі в обласному конкурсі. Компетентне журі районного етапу фестивалю-огляду дуже виважено, але й суворо, вимогливо підходило до відбору номерів.

На обласному етапі Михайлівський район представив усі номінації, а саме: «Вокал» (соло, дует, тріо), «Інструменталісти», «Хореографія», «Театральне мистецтво», «Театр моди», «Циркове мистецтво», «Фольклорна обрядовість», «Літературна творчість» (авторський твір) та «Читці-декламатори», навіть - «Кіномистецтво». Саме ці номінації були передбачені Положенням про обласний фестиваль-огляд.

У журі склалося приємне враження від дитячих виступів. Тому невипадково із 32 номерів, що були представлені на обласному етапі, 13 – визнано найкращими, а їх виконавці отримали запрошення на участь у гала-концерті, який відбудеться на обласній сцені. Серед них: вокально-інструментальний ансамбль баяністів Пришибської ЗОШ, учень Бурчацької СШ «Джерело» Артур Мелібаров, учень Михайлівського НВК «ЗОШ І - ІІІ ст. - гімназія» Тарас Фощевський, учасники фольклорної композиції «Ой, на Івана та й на Купала» Роздольської ЗОШ, вокальна група Плодородненського НВК, вихованка КЗ «Дитячий центр» Анастасія Даниленко, учасники літературної композиції «Ми родом із дитинства» Високівської ЗОШ та Сніжана Зеленко (номінація «Авторський вірш») цієї ж школи, Віктор Хомич, учень Михайлівського НВК, учениця Плодородненського НВК Тетяна Шкаруба та інші.

Создан 09 апр 2013