У Токмацікому районі провели суботники

5 квітня працівники Токмацької райдержадміністрації, районної ради, Агропромислового комплексу РДА, управління фінансів РДА та КУ Територіальнго центру соціального обслуговування провели районний суботник.

Вони прибрали побутове сміття на узбіччі дороги поблизу с. Жовтневе та у напрямку м. Оріхова. Також під час суботника токмачани упорядкували Меморіал Слави поблизу с. Жовтневе. Вони прибрали минулорічне листя та сміття, а також впорядкували клумби, підмели стежки й асфальтові площадки.

А минулої суботи, 6 квітня, за підтримки народного депутата України Артема Пшонки, члени Токмацької районної молодіжної організації «Молоді регіони» провели суботник біля пам’ятного знаку, присвяченому історичній події – перемозі з’єднаних дружин князів Київської Русі над половцями на р. Молочній поблизу с. Жовтневе.

На прилеглій території молоді регіонали зібрали сміття та сухе гілля, прибрали та спалили листя й суху траву. Зібране сміття допомогли вивезти працівники КП «Жовтневе», що надало спецтехніку.

Активну участь у суботнику взяв депутат районної ради від Партії регіонів Олександр Компанієць та футбольна команда «Динамо» із с. Нове.

Создан 09 апр 2013