Приазовські школярі гідно представили район на обласних та Всеукраїнських предметних олімпіадах

618 учнів із 20 навчальних закладів Приазовського району у цьому навчальному році взяли участь в районних олімпіадах. З них – 261 учень визнаний переможцем.

Найбільш якісних показників досягли учні Приазовської РСШ № 1 «Азимут» – 109 переможців, Нововасилівського НВК «Гармонія» – 64 переможці.

Серед загальноосвітніх навчальних закладів найкращих результатів досягли учні Приазовської ЗОШ № 2 – 27 переможців. Вперше вибороли призові місця команди учнів Дівнинської ЗОШ, Ганно-Опанлинського НВК, Надеждінського НВК. Значно підвищили свої результати команди учнів Чкаловського НВК, Степанівської ЗОШ, Розівської ЗОШ, Гірсівської ЗОШ. Найбільш високих показників досягнуто командами учнів на олімпіадах з української мови та літератури, російської мови та літератури, англійської мови, німецької мови, математики, географії, біології.

Переможці районних олімпіад, а їх 32, змагалися на обласному рівні. Показали високі результати знань і отримали перемогу 14. Це учні Приазовської РСШ № 1 «Азимут»: Аліса Канарова, Вероніка Шатова, Анастасія Канарова, Ксенія Куцова, Тетяна Трасова, Наталія Бабеоглу, Богдан Кузьменко; Нововасилівського НВК «Гармонія»: Аліна Задирака, Ігор Хрипченко, Тетяна Бараніченко; Приазовської ЗОШ № 2 Марія Фомічова. Аліса Канарова запрошена для участі у державному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури.

Підготували переможців обласного рівня досвідчені вчителі: А.П. Прийма, Г.В. Цвєтанська, В.І. Меренкова, Є.П. Даріна – Приазовська РСШ № 1 «Азимут»; О.Ю. Задирака, К.П. Лунєгова, В.В. Швець, В.М. Шевченко– Нововасилівський НВК «Гармонія»; Є.О. Гайдай – Приазовська ЗОШ № 2.

Здібні учні району під керівництвом своїх вчителів беруть участь і в конкурсі наукових робіт Малої академії наук, пробують себе в наукових дослідженнях на різних відділеннях. Перемогу в цьому навчальному році отримали учні Приазовської РСШ №1 «Азимут» під керівництвом А.П. Прийми: Аліса Канарова, Вероніка Шатова, Ігнатій Шадрін, а також учениця Нововасилівського НВК «Гармонія» Аліна Задирака, науковий керівник – О.Ю.Задирака.

Аліса Канарова посіла друге місце у Всеукраїнській олімпіаді з української мови, яка проходила у Запоріжжі.

За результатами виступу на обласному рівні в десятку кращих увійшли також учні Нововасилівського НВК «Гармонія» на науковому відділенні математики та комп’ютерних наук: Ігор Хрипченко – 5 місце та Ольга Швець – 8 місце – науковий керівник В.В.Швець.

Щира подяка вчителям, які підготували призерів районних та обласних олімпіад.

Создан 04 апр 2013