Веселівські баскетболістки - чемпіонки області

31 березня у м. Гуляйполі у залік 68-ої спартакіади школярів Запорізької області завершилася першість області з баскетболу серед юнаків та дівчат.

Вперше чемпіонами області стали дівчата-баскетболістки Веселівської ДЮСШ. Віце-чемпіонки минулого року у ході турніру перемогли бердянців, чернігівців, новомиколаївців та у вирішальному двобої зустрілися із господарками майданчику – багаторазовими чемпіонками області, гуляйпольськими дівчатами, яким допомагали і рідні стіни з вболівальниками, й місцеві судді.

Але веселівські дівчата проявили міцний характер і головне – високу майстерність, вигравши дуже важливий матч з рахунком 28:20.

Високе звання здобули дівчата з районної гімназії: Башлай Ольга, Галдіна Женя, Дергачова Ліза, Тарасенко Ольга, Шека Аня, Шило Настя та учениця ДЮСШ з Білоріцької ЗОШ Шершньова Лілія.

Радість перемоги розділяють зі спортсменками директори навчальних закладів, які вже багато років опікуються баскетболістками – це І.О. Кривко та О.В. Федоров. Особлива подяка вчителю районної гімназії О.Е. Сенюкову, який завжди був поруч з командою і допомагав чим міг. Попереду у команди багато нових змагань і турнірів.

Взяли участь у обласній спартакіаді і юнаки Веселівського району. До складу команди входили учні Калинівської школи – чемпіони району двох останніх років та срібні призери цих же змагань хлопці з районної гімназії. Вказана команда зайняла почесне 5 місце. Керували командою вчителі Ю.В. Остроконь та В.М. Карнаухов.