Юні веселівські борці стали призерами обласних змагань

У м. Приморську 30-31 березня відбулася першість області з вільної боротьби серед юнаків.http://mo-re81.io.ua/s397105/v_primorske_proshli_sorevnovaniya_po_volnoy_borbe

Команду Веселівського району представляли четверо вихованців відділення вільної боротьби ДЮСШ і всі стали призерами офіційних змагань.

У категорії до 35 кг звання чемпіона області здобув Волков Олег – учень Веселівської школи №1, а на третьому місці у цій же ваговій категорії опинився учень Веселівської школи №2 Аринін Едуард.

У ваговій категорії до 59 кг третє місце зайняв Тополь Максим – учень цієї ж школи. А друге місце у категорії до 73 кг зайняв Бабаян Антон – учень Чкаловської ЗОШ. Очолював команду на обласних змаганнях тренер-викладач Веселівської ДЮСШ М.І. Євстігнєєв.

Создан 04 апр 2013