Любовь милосердствует-Михайловка в поддержку акции

Будь-яка хвроба - неприємна й небезпечна. Але онкологічна – особливо. За такого діагнозу у боротьбі за життя рахунок іде не на місяці – на дні й години.

Та, як це часто буває, така хвороба застає зненацька. А оскільки лікування онкології тривале й дуже дороге, мобілізують ресурси не лише сім’ї, а й родичів та знайомих. Якщо й цього замало, звертаються за допомогою до громади. Особливо – коли під загрозою життя дитини.

До честі михайлівчан, небайдужі серед нас знаходяться, допомагають. Часто це прихожани церков, бо ж саме церква вчить любові до ближнього, дає віру в краще, надію на зцілення.

Більше того, з благословення Високопреосвященнійшого Луки, архієпископа Запорізького й Мелітопольського в цьому році проводиться єпархіальний проект «Любов милосердствує» на підтримку хворих і онкохворих дітей. Бажаючі можуть будь-коли зробити в церкві пожертву. А нещодавно це міг зробити кожен у Михайлівському районному будинку культури, де відбувся благодійний концерт колективу народної пісні й танцю «Оксамит» під керівництвом Лариси Купчинської.

Звертаючись до присутніх у залі, архієпископ Запорізький і Мелітопольський Лука розповів, як проходить проект у області. Люди активно відгукуються на заклик церкви. Пожертви йдуть грошима, люди здають кров, яка життєво необхідна для онкохворих дітей. Зокрема, активними донорами в Михайлівському районі стали роздольці.

Кожен із присутніх мав змогу зробити пожертву ще до початку заходу, і під час нього.

Всім, хто серцем сприйняв горе ближнього, подякували Високопреосвященнійший Лука та благочинний Михайлівського округу, протоієрей Олег Панчак.

А концерт був чудовий, професійний. Присутні отримали справжнє задоволення.

Создан 22 мар 2013