Михайловчанка стала побидительноцей обласного етапа конкурса "Учитель года"

Педагог – це освіта, а в освіті – цілий світ. Саме вчителі, торуючи педагогічну стежку, йдучи шляхом любові й добра, допомагають кожній дитині самореалізуватися, розвинути свої здібності, стати гідною людиною і зробити світ кращим.

Доброю традицією стала участь педагогів Михайлівського району у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року». Цей конкурс – визначення професійної майстерності вчителя, демонстрація його найкращих умінь, новий етап на шляху до підняття вчительського авторитету серед колег та учнів, можливість проявити свої здібності. «Учитель року» – свято великої, щедрої, доброї вчительської душі, свято творчості педагога. Він підвищує статус професії, стимулює діяльність учителя до поповнення досвіду, допомагає визначити кращих майстрів своєї справи.

За звання «Учитель року-2013» педагоги Михайлівського району змагалися в номінаціях: «Російська мова і література», «Музичне мистецтво», «Інформатика», «Фізика».

В заочному обласному етапі конкурсу взяли участь четверо з них: Тамара Євгеніївна Заноздра (на фото), вчитель музики Михайлівського НВК «ЗОШ І - ІІІ ст.. – гімназія», Яніна Олександрівна Шершнєва, вчитель російської мови і літератури Михайлівської ЗОШ І - ІІІ ст. №3, Сергій Вікторович Борисенко, вчитель інформатики Пришибської ЗОШ І - ІІІ ст., Світлана Петрівна Руднєва, вчитель фізики Михайлівської ЗОШ І - ІІ ст.

До співбесіди були запрошені Тамара Євгеніївна Заноздра та Яніна Олександрівна Шершнєва, які дуже добре представили досвід своєї роботи.

Наступним кроком була участь у ІІІ (обласному) етапі конкурсу, учасником якого стала Т.Є. Заноздра. Хочеться відзначити, що цей етап досить складний. Саме тут перевіряли знання вчителя як предметника, його знання педагогіки та психології, вміння працювати на комп’ютері. У нас не було сумнівів щодо педагогічної майстерності Тамари Євгеніївни. Але хвилювання за вчителя були. Кожного дня ми цікавилися результатами та бажали їй успіхів у подоланні наступних етапів. І ось – чудова новина! Переможцем обласного етапу в номінації «Музичне мистецтво» стала Тамара Євгеніївна Заноздра.

Вітаємо Вас, Тамаро Євгеніївно, з перемогою. Адже це – свідчення вчительської неординарності та високого рівня фахової підготовки. Тож, нехай оптимізм ніколи не покидає Вас. Нехай у Вашому серці завжди панують добро, ніжність і любов.

Ми також бажаємо Вам перемоги на ІV Всеукраїнському етапі конкурсу «Учитель року», який проходитиме в місті Луцьку.

Создан 22 мар 2013