Караоке на Майдані "По-Михайлівськи"

Михайлівський район

Першого жовтня Михайлівщина святкувала 93-ю річницю заснування Михайлівського району. На пл. Святковій розгорнулось велике гуляння. Куріні від кожної селищної ради, дитячі атракціони, богатирські ігри, виступи кінного та лялькового театрів, святкові концерти та розважальні програми і ще дуже багато всього цікавого. МГО «Моє майбутнє» теж не стояло осторонь і організувало та провело конкурсно-розважальну програму «Караоке на майдані». Молодь Михайлівки залюбки приймають участь в караоке і чекають на нього. Бурними оплесками глядачі зустрічали кожного учасника. Учасники які не пройшли в півфінал традиційно отримали яйця, фіналісти обмінялись капелюхами, а головний приз дістався Вікторії Михайленко. Цього року представник МГО «Моє майбутнє» Іван Сушко був ведучім цього заходу.

Обновлен 05 окт 2016. Создан 04 окт 2016