«Вулична акція до Всеукраїнського Дня бібліотек»

Михайлівський район

Незвичайна для михайлівчан акція відбулася 30 вересня поточного року. За ініціативою, та при підтримці молодіжної громадської організації «Моє майбутнє» в день святкування Всеукраїнського Дня бібліотек відбулася акція - «Обміняй свою книгу». В Михайлівській центральній районній бібліотеці постійно діюча акція цього ж принципу існує, але, щоб так!!, прямо на вулиці!!, можна було обміняти свою стару книгу на іншу, такого ще не було. І хоча участь в акції не прийняло багато людей, ми плануємо продовжувати цю акцію і зробити її постійно діючою. Представники громадської організації плідно працюють з робітниками та керівництвом бібліотек, і в їх професійне свято не залишили без подарунка. МГО «Моє майбутнє» подарувало бібліотеці п’ять книжок енциклопедичного характеру. Цей подарунок став приємною несподіванкою для керівництва і завзятих читачів.

Создан 04 окт 2016