День фізичної культури і спорту

Михайловский район

З  9 по 16 вересня 2016 року в закладах освіти Михайлівського району пройшов Олімпійський тиждень, у рамках якого, відповідно до запланованих заходів, були проведені спортивні змагання, Олімпійський урок. Завершальним акордом тижня стало районне свято – День фізичної культури і спорту.

16 вересня 2016 року Михайлівська земля щиро вітала учасників та гостей спортивного заходу. На площі Святковій зібралися учні загальноосвітніх навчальних закладів, вихованці КЗ «КДЮСШ», КЗ «Дитячий центр» – усі, хто любить спорт, фізичну культуру, пропагує й веде здоровий спосіб життя.

Урочистості відкрили ведучі: Бакута Т.Ю., педагог-організатор та  Лякішева Лілія, учениця КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів -гімназія», які привітали учасників та гостей заходу словами з авторського вірша «Чтобы войны прекратились» Гузенко Тетяни, учениці 9 класу КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3». «Спортивний етюд» представила команда-переможниця І (районного) та ІІ (зонального) етапів Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» (учні КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія»).

На свято були запрошені гості: Лагєрєва І.В., заступник голови Михайлівської районної адміністрації; Лактіонов О.В., заступник голови Михайлівської селищної ради; Штуль С.Л., директор КЗ «Районний методичний кабінет»; Радченко М.А., начальник відділу культури і туризму Михайлівської райдержадміністрації; Шершньов О.С., директор КЗ «КДЮСШ»; Малик Н.Ф., чемпіон Запорізької області з настільного тенісу, кандидат у майстри спорту; Дудко Т.Б., ветеран педагогічної праці, вчитель фізичної культури КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №3», керівник РМО вчителів фізичної культури; Сушко І.В., представник молодіжної організації «Моє майбутнє».

Із вітальним словом до присутніх звернулася директор КЗ «РМК» Штуль С.Л., яка відзначила масштабність заходу, мету його проведення та побажала спортсменам сили Геркулеса, непохитної волі в боротьбі та блискучих перемог.

Ведучі оголосили відомих спортсменів, яких подарувала Михайлівська земля Україні. До учасників заходу звернулася Малик Нонна Федорівна та представник молодіжної громадської організації «Моє майбутнє» Сушко Іван Вікторович, який подарував учасникам змагань спортивний інвентар.

Змістовні вірші на спортивну тематику «Спортивне свято на Михайлівській землі» прочитали учні шкіл Михайлівки: Голуб Денис, Конопльова Валерія, Супрун Юлія.

Штуль С.Л. вручила грамоти відділу освіти, молоді та спорту Михайлівської РДА переможцям спортивних конкурсів 2015-2016 навчального року районного та обласного рівнів.

Із планом проведення заходу учасників та гостей  ознайомила методист КЗ «Районний методичний кабінет» Саютіна І.С. Ведуча представила суддівську колегію.

Флешмоб з учасниками  свята провели   учні КЗ «Михайлівський НВК І-ІІ ст. «ДНЗ-ЗНЗ»: Нарубіна Катерина, Кірілеску Валерія, Анопрієнко Альбіна. Культорганізатор КЗ «Дитячий центр» Малахненко І.Ю. провела з учнями та вболівальниками спортивні конкурси. На подіумі змагалися команди учнів смт Михайлівка. Учасники показали свої знання з історії Олімпійських ігор у 5 номінаціях: «Склади слова», домашнє завдання «Олімпіада в датах та числах», «Дай назву виду спорту», «Питання з історії Олімпіади за малюнками» та «Конкурс капітанів». Усі учасники команд продемонстрували гарні знання з історії Олімпійських ігор.

Після чого учасників змагань та гостей запросили до місць проведення заходів, які проходили одночасно: волейбол, футбол, настільний теніс, шахи. Також гості свята могли ознайомитися з малюнками на спортивну тематику, представленими учнями шкіл смт Михайлівка.

По закінченню змагань члени суддівської колегії підвели підсумки та нагородили переможців.

Саютіна Ірина, методист

КЗ «Районний методичний кабінет»

Обновлен 20 сен 2016. Создан 19 сен 2016