ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

Веселівський район

10 вересня Україна відзначала День фізичної культури та спорту. Відділом освіти, молоді та спорту Веселівської селищної ради за підтримки громадської молодіжної організації «Моє майбутнє» на центральному стадіоні селища проведено змагання з футболу серед юнаків 2002 року народження та «Веселі старти» серед учнів 5-их класів та молодше.

У «Веселих стартах» прийняло участь 4 команди: КЗ «Білоріцька ЗОШ І-ІІІ ступенів Веселівської селищної ради», КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія Веселівської селищної ради», КЗ «Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Веселівської селищної ради» та наймолодші учасники з КЗ «Широківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів». Переможцем змагань стали гімназисти, друге місце посіла команда школи № 1, а бронзові нагороди вибороли юні спортсмени Білоріцької ЗОШ.

У турнірі з футболу змагалися КЗ «Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів», КЗ «Менчикурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», КЗ «Новоолександрівська ЗОШ І-ІІ» та КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст №1».

Чемпіоном турніру стали менчикурівські футболісти, на другому місці новоолександрівці, бронзові нагороди отримали широківські футболісти.

Всі учасники змагань нагороджені солодкими призами, кубками, медалями та грамотами.

М.Ю. Козюра

Создан 13 сен 2016