Веселе відсвяткувало День Прапору та День Незалежності спортивно та з малюнками на асфальті!

Веселівський район

Конкурс малюнку на асфальті до Дня прапору

23 серпня відділом освіти, молоді та спорту Веселівської селищної ради організовано конкурс малюнку на асфальті для дітей початкових класів на тему «Незалежна Україна»

Спортивні заходи до Дня Незалежності України

ВОЛЕЙБОЛ

24 серпня у рамках відзначення 25-ї річниці Незалежності України на майданчику для пляжного волейболу на базі КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Веселівської селищної ради» проведено відкритий турнір з пляжного волейболу серед чоловіків.

У турнірі прийняло участь 8 команд: дві команди з с.Водяне (Кам’янко-Дніпровський р-н), дві пари з м.Мелітополя та чотири команди господарів майданчику з Веселого.

Ігри проходили у двох групах за коловою системо.

В результаті напруженої боротьби бронзові нагороди виборола команда «Моє майбутнє» з Веселого (Башук Денис та Козюра Михайло), срібними призерами турніру стали Фомкін Артем та Риженко Василь (команда «Агро+» смт Веселе), а чемпіоном турніру стала команда «Новий Дім» (Фуклєв Віталій і Чупров Ігор, смтВеселе).

Проведення турніру стало можливим завдяки Веселівській селищній раді, Шкруму С.П. та Чупрову І.Л.

ФУТБОЛ

На центральному стадіоні відбувся відкритий турнір з футболу серед чоловіків формату 8х8. У заході прийняло участь 6 команд: Менчикури-1, Менчикури-2, с.Мар’янівка (Михайлівський р-н), «Турист» (смт Веселе), «Старт» (смт Веселе), с.Білоріцьке.

У матчі за третє місце перемогу отримала команда Білоріцького, срібним призером стала команда с.Мар’янівки, а чемпіоном турніру стала команда «Руслан» (с. Менчикури)

М.Козюра

Создан 31 авг 2016