Літній турнір з вуличних видів спорту

Веселівський район

10 липня на майданчику для вуличних видів спорту у центральному парку селища за підтримки Веселівської селищної ради та молодіжної громадської організації «Моє Майбутнє» проведено відкритий турнір з воркауту та паркуру. У заході прийняли участь спортсмени з м.Мелітополя, м.Енергодара, с.Гоголівки та Веселого. Ініціатором змагань виступили учасники команди STG під керівництвом О.Кушніра.

Олексій Кушнір в свою чергу сказав:

* Прекрасно, що воркаут та паркур, рух за здоровий спосіб життя, набирає обертів на Веселівщині. Буде добре, якщо подібні майданчики з’являться в кожному кварталі, аби молодь менше ходила по закутках, палила чи пила, а натомість займалася спортом.

В Україні одним із перших ідеологів руху Street Workout був Денис Мінін, лідер громадської організації «Стріт Воркаут Україна». Популярність до Мініна прийшла восени 2009 року після того, як відео з його системою тренувань під назвою «Турник + брусья, сильный парень из Днепропетровска» було розміщено на онлайн-ресурсах. На першому чемпіонаті світу з воркауту в 2011-му переможцем стає харків’янин Євген Козир. Наступного року воркаут отримує статус офіційного виду спорту в нашій державі. Тоді на відомому телешоу «Україна має талант» тріумфує колектив «Workout» із Києва. Наразі до вуличного фітнесу (як інколи називають воркаут) приєдналися вже 26 країн світу.

У програмі турніру було вісім видів: джимбарр, вихід силою на дві руки, віджимання на брусах з вагою 32 кг, підтягування на турнику, індивідуальний фрістайл, паркур фрістайл, командний батл та конкурс «Останній герой» (віджимання від полу).

Всі спортсмени здивували вболівальників видовищними елементами, як командними так і індивідуальними.

В результаті змагань у індивідуальному фрістайлі на першому місці - Коновалов Микола, на другому - Фуголь Руслан і на третьому - Абдурасулов Амаль.

У віджиманні на брусах з вагою 32 кг. Чемпіоном став - Абдурасулов Амаль, срібну нагороду виборов - Коновалов Микола, бронзову медаль – Байцан Артем.

У вправі вихід силою на дві руки чемпіоном став - Коновалов микола, на другому місці - Фуголь Руслан і на третьому – Курганов Володимир.

У підтягуванні на турнику чемпіонство дісталося Мельнику Максиму, срібна нагорода – Фуголю Руслану і третє місце – Ерьоменко Івану.

Новим та видовищним видом для глядачів став Джимбарр - один із стилів вуличної (дворової) гімнастики , батьківщиною якого є Колумбія , включає в себе виконання різних елементів ( в тому числі специфічних , характерних тільки для джимбарр ) і їх комбінацій на турніку ( поперечині ) , розвиває гнучкість , силу , наполегливість , витривалість , координацію рухів. Чемпіоном у даному виді став Нос Роман.

У змаганнях з паркуру третє місце зайняв наймолодший учасник – Ткаченко Кирило, другим став – Маслов Антон і чемпіонство виборов досвідчений паркурист – Красовський Олександр.

У конкурсі на віджимання від полу «Останній герой» найсильнішим став Нос Роман.

Командний кубок вибороли спортсмени з м.Мелітополя.

М.Козюра

Создан 11 июл 2016