Спартакіада серед територій району до Дня Незалежності!

Веселовский район

22 серпня відбулася традиційна, щорічна спартакіада серед населення сільських та селищної рад присвячена Дню незалежності України.

У програму головних змагань були включені 8 видів спорту: міні-футбол, волейбол, перетягування канату, жіночий баскетбол, шашки, настільний теніс та гирьовий спорт. Під час урочистого відкриття спортсменів району тепло привітав голова районної державної адміністрації Мігуля І.І.

В цьому році прийняло участь 9 команд: Новоуспенівсьої, Калинівської, Менчикурівської, Чкаловської, Запорізької, Широківської, Гоголівської, Білоріцької сільських рад та Веселівської селищної ради.

У кожному з видів змагання проходили напружено і яскраво. Так першу перемогу своїй команді на спартакіаді принесла, вигравши легкоатлетичний крос 500м., Тарасенко Ольга (Веселе). У чоловіків перемогу, уже вкотре, отримав Новіков Роман з Озерного. У змаганнях з шашок перемогла Ковальчук Наталія із Запорізької сільської ради. У чоловіків перемогу святкував Товкун Віктор з Менчикур. Серед гирьовиків переможцем виявився – Шкрум Вадим з Калинівки. У змаганнях з настільного тенісу чемпіонкою стала Кучер Світлана з Гоголівки, у чоловіків Кушнір Микола (Гоголівка).

У змаганнях з міні-футболу, серед 8 команд чемпіонами стали спортсмени з Гоголівки, срібні нагороди у чкаловців, на третьому калинівські футболісти. У волейболістів перемогу святкувала веселівська команда, другі гоголівці, треті –новоуспенівці. У баскетболісток чемпіонство завоювали веселівські дівчата, на другому місці – менчикурівські спортсменки на третьому – чкаловські баскетболістки. У перетягуванні канату чемпіонами, у складі 5 чоловік, стали ширківські спортсмени.

У командному заліку спартакіади чемпіоном за всіма показниками виявилася Гоголівська команда (четверта перемога в даній спартакіаді). На другій сходинці опинилася команда юнаків та дівчат з Калинівської сільської ради. На третьому місці – Калинівська команда.

На жаль, з якихось незрозумілих причин, у змаганнях спартакіади не змогли прийняти участь молодь Корніївської, Зеленогаївської, Матвіївської та Таврійської територій.

Переможці у командному заліку були нагороджені кубками та грамотами, а члени команд призерів та індивідуальних видів дипломами.

Якісно і на рівні була проведена суддівська робота, завдяки високому професіоналізму Бєлікова Ю.В., Лисенка М.М., Сенюкова О.Е., Козюри Ю.В., Акімова О., Сметанського О. та Мусіхіна М.М.

Організатори спартакіади висловлюють подяку за допомогу у проведенні директору Веселівської ДЮСШ та ГО «Моє майбутнє», та всім керівникам збірних команд.

М. Козюра

Создан 25 авг 2015