V ювілейна першість Веселівського району з міні-футболу серед вуличних команд 2015 року

Веселовский район

В рамках проведення «Олімпійського літа», Дня Незалежності України, з метою зайнятості дітей в канікулярний період з 21 липня по 06 серпня у Веселівському районі на майданчиках за містом проживання проведено традиційну п’яту першість Веселівського району з міні-футболу серед вуличних команд.

У цьому році прийняло участь 9 (8 у минулому році) команд (5 сільських та 4 селищних ): «Ізвєстія»-1, «Ізвєстія-2» Новоуспенівка, «Олімпік» Чкалово, ДЮФК «Веселе», Менчикури та зовсім юні команди «Металлург» та «Кристал». Ігри проходили за коловою системою, за три тижні зіграно 36 ігор, прийняло участь 78 юних футболістів, забито на турнірі 241 гол.

Церемонія закриття турніру та нагородження пройшла на майданчику зі штучним покриттям Веселівської районної різнопрофільної гімназії. В кожній команді було визначено кращого гравця: «Кристал» – Блуд Євген, Новоуспенівка – Жигленко Владислав., «Олімпік» – Семенов Олег, Чкалово – Цай Максим, Ізвєстія-1 – Соболь Олег, ДЮФК «Веселе» – Черевко Станіслав, Металлург – Дебелий Гаврило Менчикури – Мельничук Віталій, Ізвєстія-2 – Трошкін Максим. Кращим бомбардиром турнірру став Будко Владислав (Ізвєстія-1) з результатом 23 голи, кращим гравцем турніру другий рік поспіль став - Сандуляк Олександр. Приз глядацьких симпатій, за волю до перемоги, яскраві перемоги отримала команда «Олімпік».

По результатам зіграних ігор місця розподілені наступним чином: на третьому місці команда «Олімпік», срібні нагороди отримали футболісті із ДЮФК «Веселе», а чемпіоном турніру третій раз стала команда Ізвєстія - 1 (склад команди: Поляков І., Будко В., Бойко А., Федоров М., Черчук П., Соболь О.).

Кращі гравці відзначені цінними подарунками. Учасники були нагороджені грамотами, призери та переможці кубками, медалями, грамотами

Дякую за постійну допомогу у проведенні турніру Громадській організації «Моє Майбутнє», компанії «Віконда», Бєлєю В, головному судді змагань Сенюкову О.Е., Кривко І.О., Кудрі О.А. Також слова подяки висловлюю представникам за організацію команд та небайдужість до розвитку спорту на території.

М.Ю. Козюра

Обновлен 19 авг 2015. Создан 17 авг 2015