Street Workout

Веселовский район

11 червня у Веселому пройшов традиційний фестиваль вуличних видів спорту. Відкрили фестиваль учасники танцювальної студії «Атмосфера» танцювальним флеш-мобом на центральній площі біля РБК. ВИДЕО ФЛЕШМОБА З 12.00 розпочалися змагання з паркуру та воркауту.

Цього року до нас завітали юнаки з міста Мелітополя, Кам’янки-Дніпровської і навіть міста Харкова.

На майданчику зібралося багато людей. Після показових виступів розпочалися змагання з чоловічого фрістайлу, де трете місце зайняв Абдурасулов Амаль, на другому місці Кліпілін Роман із Кам’янки-Дніпровської, а переможцем став Коновалов Микола. У змаганнях з паркуру на першому місці – Ситник Олексій, на другому Красовський Олександр і на третьому – Маслов Антон. В змаганнях з виходу силою на третьому місці Безуглий Андрій, на другому Єрьоменко Іван, перше місце зайняв спортсмен з Мелітополя Коновалов Микола. З підтягування на перекладині з гирею 24 кг. третє місце зайняв Коновалов Микола, друге Фуголь Руслан, перше Кліпілін Роман. З віджимань на брусах з гирею 32 кг. третім став Гонней Дмитро, срібним призером Абдурасалов Амаль із Мелітополя, а перше місце зайняв Кліпілін Роман з результатом.

Після силових змагань розпочались змагання серед дівчат з присідань, перемогла Широменко Олександра. Серед хлопців були змагання з віджимання від землі, переміг Старостенко Владислав.

Разом зі змаганнями на літньому дитячому майданчику проходили майстер-клас по виробам маків та браслетів, виробів з тіста та конкурс малюнку на асфальті.

Організатори висловлюють щиру подяку благодійному фонду «Роби добро», керівнику танцювальної студії «Атмосфера» та всім хто прийшов підтримати Веселівських спортсменів.