З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей

Акимовский район

З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей 02.06.2015 року відділом освіти, молоді та спорту Якимівської районної державної адміністрації проведено святковий захід. Привітали обдаровану молодь директор КЗ «БДЮТ» та керівник районної молодіжної організації «Моє майбутнє» Єлизаренко Н. А.

В рамках концертної програми з агітбригадами виступили переможці районних конкурсів «Молодь обирає здоров’я», юних пожежних та призери обласного конкурсу - огляду «ЮІР – 2015». Присутні діти з НВК «Якимівська гімназі», Якимівської ЗОШ № 1, Якимівської ЗОШ №2 розділились на групи та відвідали майстер-класи з виготовлення м’якої іграшки, канзасі, квілінгу, хореографічної майстерності, мали змогу прийняти участь у спортивних змаганнях та малювати на асфальті. Завершилось свято масовим танцювальним флеш-мобом «Ми маленькі зірки». Діти отримали грамоти, подяки та солодкі подарунки.

Создан 09 июн 2015