Подвійне свято для дітей на мікрорайоні «Калинінський».

м.Токмак

Здоров’я дітей та їх дзвінкий сміх – найцінніший скарб для батьків. В літку минулого року мешканці «Калинінського» зініціювали будівництво спортивно-ігрового майданчика по вулиці Степовій, цю ініціативу підтримали спонсори , громадські активісти та особисто мер міста, і як результат – на пустирі за півроку з’явився дитячий майданчик з футбольним полем, турніками, брусами, тенісним столом, гойдалками, дитячою гіркою та пісочницею.

До Дня захисту дітей, 1 червня, члени комісії з питань молоді та спорту Громадської ради, на чолі з Владом Мікшею організували дитяче свято на Степовій та урочисте відкриття дитячого майданчика. Для дітей провели змагання з футболу, конкурси з солодкими презентами, які дітям передали представники громадської організації «Молодіжне об’єднання «Моє майбутнє»», показові виступи спортсменів з гирьового спорту, воркауту та паркуру. На свято завітав міський голова Ігор Котелевський , який привітав дітей зі святом, вручив дітворі сотню смачного морозива та подарунок – футбольний м’яч, сітку та набор ракеток для пін-понгу . Жителі мікрорайону влаштували танці та співи під акомпанемент баяну, фінальною ноткою свята – став смачний плов місцевих кухарів.

Таку подію можна вважати ще одним позитивним результатом взаємодії ініціативних мешканців міста, спонсорів та місцевої влади і гарним прикладом для наслідування.

Создан 03 июн 2015