У Запоріжжі відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед кадетів

Запорізьська область

Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років проходив у м. Запоріжжі з 13 по 16 травня. У змаганнях прийняли участь більше 200 спортсменів з усіх регіонів нашої держави.

Спортивне свято було організовано на найвищому рівні у виставковому центрі «Козак-Палац» і привернуло увагу громадськості до важкої атлетики: велика кількість людей прийшли на змагання і вболівали за важкоатлетів. Також змагання відвідали представники влади та прославлені важкоатлети України: Леонід Жаботинський, Юрій Зайцев, Наталія Скакун та Олексій Торохтій.

Найкращими командами серед дівчат стали Харківська, Запорізька, Донецька області, які розмістилися на першому, другому і третьому місці відповідно.

Серед юнаків перше місце зайняла команда Запорізької області, на другому Дніпропетровська область, Донецька область посіла третє місце.

Создан 21 мая 2015