Спорт для всіх – спільна турбота!

Веселовский район

В рамках проведення Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота» громадською організацією «Моє майбутнє» разом Веселівського району, за підтримки благодійного фонду «Роби добро»було прибрано територію та пофарбовано у національні кольори спортивний майданчик для занять паркуром та воркаутом в центральному парку селища, котрий був побудований за підтримки благодійного фонду «Роби добро» у 2014 році Кушніром Олексієм та його постійними помічниками, котрі вже не уявляють свого життя без спорту.

Під час заходу було витрачено три кілограмові банки фарби для оновлення спортивних снарядів, згорнуто та спалено минулорічне листя і прибрано сміття.

Організатори заходу висловлюють подяку всім хто прийняв участь у наведенні порядку на спортивному об’єкті: Кушніру Олексію, Пархоменко Ігорю, Горлач Катерині, Прусенко Олександр, Красовському Олександру, Катернюк Кирилу, Бедюх Яні, Романенко Катерині, Дундуку Максиму.

М. Козюра

Создан 05 мая 2015