У Веселому пройшов турнір з баскетболу

Веселовский район

З кожним роком зростає популярність ігри в баскетбол в наших школах. 18 квітня 2015 року в спортивному залі Веселівської дитячо-юнацької спортивної школи відбувся турнір з баскетболу серед юнаків збірних команд Веселівської гімназії, Чкаловської ЗОШ, Менчикурівської ЗОШ та Широківської ЗОШ.
Дуже напружено проходили зустрічі між командами Юнаки показували свою майстерність в боротьбі за кожен закинутий в кошик м’яч. Хочеться сказати, що майстерність ігри в баскетбол з кожним роком зростає в школах району. Хорошу підготовку показала команда Менчикурівської ЗОШ, вона посіла перше місце, друге місце команда Веселівської гімназії, третє місце посіла команда Широківської ЗОШ і четверте місце Чкаловська ЗОШ.
По закінченню цього турніру кращі гравці будуть включені в збірну команду району і будуть готуватися до обласних змагань. Змагання пройшли за підтримки благодійного фонду «Роби добро».

О. Михальчук, заступник директора ДЮСШ з навчально-тренувальної роботи

Создан 23 апр 2015